| CrissNico a întrebat:

M-am gandit sa incerc niste capsule de la Revalid care "cica" ar fi pentru cresterea parului dar nu stiu ce sa zic...
As vrea cateva pareri despre aceste capsule. Daca se poate de la cineva care le-a incercat, dar orice parere conteza happy
P.S. Este si un sampon de la Revalid?

Răspuns Câştigător
| Cigarettă a răspuns:

Nu am auzit de aceste "capsule", dar pentru creşterea părului este bun Uleiul de Ricin happy. Eu am folosit şi încă folosesc şi sincer a dat rezultate :3
Ps: Îl găseşti în farmaci şi costă în jur de 5-10 lei thinking

| CrissNico explică (pentru Cigarettă):

Am incercat si ulei de ricin doar ca voiam ceva mai rapidhappy
Oricum multumesc pentru parerile voastre m-au ajutat mult

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Am incercat o perioada, dar nu am avut rezultate spectaculoase. Am remarcat doar ca nu mi-a mai cazut parul foarte mult.

| Madalinas91 a răspuns:

Eu folosesc capsule pentru cresterea si îndesirea parului ducray anacaps, le recomand.

| onrehab a răspuns:

Buna,
sunt bruneta si ma fac blonda de 15 ani. Acum vreo 3 ani am avut niste probleme de sanatate si a inceput sa imi cada mult par. Am incercat multe masti preparate in casa cu ulei de ricin si alte ingrediente si nu au dat niciun rezultat. DE mai mult de jumate de an iau niste pastile, care in comparatie cu revalidul, sunt naturale si iti pot spune ca au efect. Si prietenul meu le ia si nu ii mai cade parul. Problema e ca trebuie sa le iei 2-3 ani pana ti se regenereaza si iti creste parul. Pastilele se numesc PRIORIN, doar ca nu se gasesc la noi in tara, dar le poti comanda de pe Amazon.de sau ti le poate aduce cineva din Germania sau Austria.