| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de rimelul de la Avon din gama Luxe? big grin As vrea sa mi-l cumpar dar mai intai vreau sa aud niste pareri de la cele care au incercat acest rimel :*

Răspuns Câştigător
| ellasweetlollipop a răspuns:

Daca vrei sa vezi cam cum arata pe gene da cautare pe Youtube cu "Suzana si Avon Cosmetics prezinta machiajul Luxe" sau ceva de genul acesta. Din punctul meu de vedere cel mai bun mascara de la Avon este cel din gama Dancefloor Diva. Poti vedea cum arata si acesta tot cu ajutorul Suzanei daca dai cautare pe Youtube cu "Suzana si Avon Cosmetics pezinta machiajul de iarna". Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| DropsOfLove a răspuns:

L-am avut eu si l-am dat la o prietena,, mie mi-a placut desi unele rimeluri de la avon mau dezamagit acesta chiar mi s-a parut bun. nu iti incarca genele deloc si asta e cel mai important la un rimel (parerea mea). chiar daca e mai scump merita. si a da SuperShock imi mai place de la avon iti recomand sal incerci si pe ala. ambele iti dau volum si iti alungesc genele, sper ca o sa-ti placa si tie! fundabatting eyelashes?

| Alexaaandraaa a răspuns:

E bun, eu îl am, dar interesezăte când comanzi rimelurii de la Avon, unele chiar nu sunt bune de nimic. Succes! puppy dog eyes Pup!:*

| Camelisa a răspuns:

Dupa parerea mea este cel mai bun.

| Sim0 a răspuns:

Este intr-adevar un rimel foarte bun. Cu toate ca are un pret ridicat isi merita banii. Ti-l recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Nu-ti recomand nimic de la AVON, sunt de calitate proasta.
In schimb iti recomand rimelul telescopic de la L'Oreal.
Eu sunt multumita de el.
http://www.cosmetice-bijuterii.ro/......scopic.jpg
Confera gene alungite cu pana la 60%, intensificate la baza şi desavarşite dintr-un singur gest.
Gene imense care se alungesc la extrem.
Te pup!