| anonim_4396 a întrebat:

Hey..tpu ce parere aveti despre rimelul luxe de la avon?
Ar fi ok sa ma demachiez cu un disc de bumbac umezit in apa?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ar fi ok pentru ca rimelul se va intinde si mai tare te murdaresti [rimelul de care zici pare ok]

| raluca0306 a răspuns:

Ar fi mai bine daca ai folosi si demachiant.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cu demachiant ar fi mai bine, ti le recomand pe cele de la gerovital.

| ViVi99 a răspuns:

Daca vrei sa te dai cu rimel este important sa te demachiezi cu demachiant nu cu apa! Sau poti folosi servetelele demachiante. Costa in jur de 11-12 lei.

| mathew2002 a răspuns:

Daca te demachiezi asa, tot rimelul ti se va intinde pe langa si chiar si in ochi. incearca cu un demachiant, care sa te curete si in acelasi timp sa iti protejeze ochii