| afrodita3333 a întrebat:

Ce parere aveti de siteul Okazii.ro? Este de incredere? Ati facut comenzi la ei?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ma bazez pe asa ceva mai bine aduni bani si cumperi ceva de calitate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Site ul e de incredere, ideea e ca tu nu cumperi de pe site ci de la cumparatorul care a expus produsul, iar despre cumpartor nu prea poti sa tii

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Depinde. Ți-aș spune că îți asumi un risc.
Eu am achiziționat ceva de pe Okazii și am fost mulțumită, însă, am observat, nu toți se pot lăuda cu o astfel de "reușită".
Dacă reușești să-ți achiziționezi produsul din altă parte, nu ezita, siteul de care amintești, să rămână ultima variantă.
Ce-am citit aici, cred că ridică semne de întrebare. Și îndoieli.
http://www.criserb.com/blog/cum-dai-o-teapa-pe-okazii-ro.html
Sper să ai noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ACEST SITE NU ESTE DE INCREDERE, este un bazar online unde 80% din cumparator iau teapa si cu produse de 50 de lei, comanzi o crema primesti un cartof si bani sunt dusi iar okazii nu ia datele celui care a trimis

CATEVA SFATURI

1.NU trimiti niciodata primul
2.NU platesti in avansa NIMIC
3. ceri poza reala a produsului si poza din buletin

daca nu iit da una poze cu buletin sau ceva ori e prost ori e tepar, eu fac nuami cu buletinul tranzactii sa n-amprobleme

| TheDarkQeen13 a răspuns:

Uita-te la notele acordate vanzatorului, e un site serios, a fost promovat de cronica carcotasilor.Toate comenzile mele au fost in regula dar e adevarat ca depinde de persoana de la care comanzi. Majoritatea sunt de incredere totusi. Pa, pa.

| lalaballet a răspuns:

Da, e de incredere

| Sebastian1996 a răspuns:

Eu am comandat ceva si mi-a venit.Cred ca e de incredere.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreeaRlx a răspuns:

Am si comandat, am si cumparat, ti-l recomand 100%

| Antonio_Gurzu_2000 a răspuns:

E bun si okazii.ro dar eu ti-as recomanda emag.ro o sa vezi marfa foarte buna si livrare sigurawinking