| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de sprancenele tatuate? v-ar lasa parintii sa va faceti?

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mulțumesc, am naturale.
Pa, pa.

| Alyra a răspuns:

Nu mi-aş face aşa ceva.

| anss23 a răspuns:

Daca sunt facute cum trebuie pot arata foarte dragut si chiar natural.Mie imi plac foarte mult, deoarece au un aspect mai ingrijit.Nu cred ca voi apela vreodata la metoda asta totusi dar daca as face-o ar fi dupa varsta de 18 ani, si atunci chiar nu m-ar mai interesa daca am sau nu acordul parintilor.happy

| Bubutita a răspuns:

Mie sprancenele tatuate mi se par vulgare.
Sunt prea stridente.
Mai bine ti le creionezi tu mai natural daca nu prea ai fire, nu iti siugerez tatuajul.

| Dollicious a răspuns:

Mie una imi plac, si nu vad de ce nu m-ar lasa sa-mi fac happy

| R0011 a răspuns:

Mi se par dezgustatoare.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Groaznice.

| ShadeAdda a răspuns:

S-a inventat creionul pentru sprancene.
In rest, le am pe ale mele. Naturale.
Si nu, parintii mei nu m-ar lasa, dar in pimul rand nu as vrea EU sa-mi fac asa ceva. -.-"

| FabianelSHAF a răspuns:

Ce naiba mah ce moda mai este si asta ce parinte si-ar lasa copilul sa faca asta?

| SelenaMe a răspuns:

Mi se pare o aiureala

| Criistyanna a răspuns:

Hmm thinking ce parerea am... pai sa zicem ca nu sunt chiar atragatoare dar destul de "super" intr'un cuvant dar nu mi.as face! DC? tu ai vrea? smug

| tinka1 a răspuns:

Depinde de persoana. Imi plac cele ale Dianei Melisonwinking

| мαrrýиєlα a răspuns:

Sunt,, super ". Dar totusi, poate la 23 de ani asa!

| lolelia a răspuns:

Eu le urasc, si clar nu m-ar lasa

| SatanSoul a răspuns:

Mie nu imi plac, si parintii mei oricum mu m-ar lasa sa imi fac!

| IoanaDiving a răspuns:

Nu m-as lasa eu ce doar nu-s nebuna. sper sa nu-ti faci