| evelynne a întrebat:

Buna fetele! Aveti vreuna sprancenele tatuate? cum se descurge o astfel de metoda?thinking costa mult?

1 răspuns:
| allepurple a răspuns:

Eu nu am, si ti-as recomanda sa nu-ti faci asa ceva. Fiindca numai la pitzipoance am vazut. Nu cred ca e foarte costisitor, e doar un tatuaj semipermanent. Caute pe google machiaje semipermanente, tatuaje. Vei gasi informatii mai multe. Dar daca ai spancene rare si vrei sa le dai o forma, mai bine aplici metoda umplerii cu fard si creion, cu delicatete, sa arate cat mai natural. Si folosesti tratamente de regenerare si inmultire a firului de par, ulei de ricin etc.