| ellaells a întrebat:

Buna happy Are vreo fata de pe aici sprancenele tatuate? As vrea sa mi le tatuez si vreau niste sfaturi. E bine? happy

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Eu nu sunt tatuata, dar am vazut cateva fete/femei tatuate la sprancene si iti pot spune ca aratau oribil. sad

| CuteCurly a răspuns:

Am o prietena tatuata la sprancene si arata oribil, parerea mea...Mai bine nu ti le tatua.Ea arata groaznic!

| Horia_Vladescu_1986 a răspuns:

Încearcă machiajpermanent.com. E cea mai tare din tara si chiar e incredibila.