| TyLLy a întrebat:

Ce parere aveti despre Skrillex?
Adica muzica pe care o face,tunsoarea,vestimentatia, etc.Cel mai complex raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Pai mie nu imi pace genul ala de muzica.Dar nu critic pe cei care asculta fiecare cu cei place nu ma oblig animeni sa scult ce nu imi place.Despre tunsoare... e ceva ce nu vezi in fiecare zi si nu stiu cati au curajul sa se rada pe jumate de cap si sa ii placa chestia sta.Lucru asta il admir, ca a avut curajul sa iasa in public cum ii place lui.Iar vestimentatie mi se pare normala nu e nu stiu ce.

18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mădă0611 a răspuns:

laughing Mi se pare că e un fel de Bieber laughing multă lume îl urăşte încât începe să îmi fie milă de el. Şi eu ziceam că e naşpa, prea scârţâie melodiile, dar dacă asta îi place şi place multora. Apoi e efectul de turmă sau influenţa: dacă unuia nu îi place şi zice asta, multora n-o să le placă. Să fie sănătos şi sănătoşi!

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

E un... mop

| MalleusMaleficarum a răspuns:

E un căcat.

| dinasTy3 a răspuns:

Fratilor voi stiti ce inseamna dubstep? Inseamna chiar sa scartai muzica sa scoti sunete ciudate... Si in al 2-lea rand RockinLife daca tot spui ca Skrillex apasa 3 butoane si face muzica de ce nu faci si tu frate ca vad ca ti se pare simplu