| oceanoflove a întrebat:

Ce parere aveti despre brandul de laptop BMAX?

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am vazut unul. Are procesor Intel N4120, procesor Celeron, cele mai puturoase. Aceste tipuri de procesoare se incadreaza in categoria low-end. De aia sunt si cele mai ieftine.

Răspuns utilizator avertizat
| Salontanul a răspuns (pentru DracuIa):

Si eu cred la fel.

| Wr3nch a răspuns:

Anonim si scump. Am gasit doua modele pe eMAG, cu piese antice și preț umflat. Nu recomand.

| oceanoflove explică (pentru Wr3nch):

Si eu am gasit 2 modele pe eMAG cu un pret dubios. 26 de milioane reducere de la 700 de milioane. Nu stiu daca la astea te referi.

| Wr3nch a răspuns (pentru oceanoflove):

La alea ma refer. Merita poate jumate din cat cer. Dar nici asa. Am un Asus luat de 8 ani si inca merge, doar incarcatorul a trebuit schimbat.

| oceanoflove explică (pentru oceanoflove):

Iar acel asa zis pret standard de 700 de milioane e doar ca sa pacaleasca lumea.

| gabicoo a răspuns:

E brand 100% chinezesc! Fabrica e în Shenzen! Tot ei fac tablete și telefoane pentru VONINO! Dar la standardele cerute de americani! VONINO fiind înregistrat în SUA!
Ar merita dacă ar fi vândut undeva pe la 15 sau 16 milioane = 1.500-1.600 Ron. În nici un caz nu aș da 2.600 la cât îl vând aia de la eMag. Și de unde mama mă-si 70 milioane?

| oceanoflove explică (pentru gabicoo):

Dupa ei ar valora 700 de milioane.

| gabicoo a răspuns (pentru oceanoflove):

Am văzut! E noaptea minții!

Acum trei ani și-a luat un cunoscut de al meu un laptop Dell Allienware (fabricat în Taiwan) la 140 milioane cu Windows 10 pro și pachetul office preinstalat + geantă din aluminiu și am zis că e nebun că a dat atât!
Ăștia sunt nebuni când zic că valorează 700 milioane!

| ReddY25 a răspuns:

Firmă fantomă