| im a întrebat:

Ce parere aveti despre compania Avon? cum sunt produsele? as vrea sa ma fac reprezentant si vreau o parere despre avon.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| alejinxique a răspuns:

Pai se poate si mai bine. mi-am comandat produse de la ei de mai mute ori: uneori fie ajungeau f f tarziu, am mai patit sa vina alta nuanta decat am comandat si la preturile lor desi sunt mici mai bine imi cumpar produse Rimmel London ca sunt mult mai bune.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai asa ca stai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi sa mai intamplat am comandat un produs de culoare negra si mi-a venit albastru dar sunt si scumpe dar in fine eu sunt la LADY`S este o firma misto pentru ca sunt preturi acceptabile nu ca si la avon produse de calitate ai 25%reducere fata de pretul din catalog daca vrei sa devii reprezentanta sau mai vrei informatii mesaj la mine ceau sper ca ti-am fost de folos

| gloria_1375 a răspuns:

Eu iti recomand http://ladys.ro/a/DLDW0QPh

| ella_7881 a răspuns:

Buna im, numele meu este mihaela si sunt reprezentant avon, nu sunt multumita de castig...asa cum sunt la lady's daca doresti iti pot sta la dispozitie si te pot ajuta sa castigi f binehappyai multe beneficii transportul gratui testere gratis cataloage discount de 25% permanent! nu veib regreta contacteaza-ma ella_angel_016

| im explică:

Stiu problema e ca si sora mea a fost la avon... si a folosti si numele mamei si a tatalui. si nu mai stiu pe al cui sa ma inscriu. ea acum a facut 18 ani e majora deci o sa ma rog de ea laughing si poate facem amandoua...

| yyma a răspuns:

Sunt produse destul de bune... Sunt reprezentant in caz ca vrei mai multe detalii... yma.style@yahoo.com