| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre converse all star si cum va simtiti in ele ce care le poarta sau le-au purtat?

Răspuns Câştigător
| BloodyLips a răspuns:

Sunt niște adidași obișnuiți pe care ii are jumătate de planeta și care omoară toată personalitatea individului.Sunt foarte comozi, dacă pentru asta ii cumperi.happy

6 răspunsuri:
| MULLER96 a răspuns:

Mersi de raspuns

| MULLER96 a răspuns:

Mersi

| diapopa a răspuns:

Hei happy
hmm. parere?
eu cred ca e o prostie sa iti iei ceva ce are toata lumea. oricine are si oriunde gasesti si pe langa multi sunt fake. cei originali sunt foarte scumpi. acum e alegerea ta daca chiar vrei sa iti cumperi laughing

| LaviniAndreea16 a răspuns:

Buna!
Sunt foarte comozi si calitativi

| Abcd1235 a răspuns:

Daca vrei sa îți achiziționezi o pereche de teniși All Star, te sfătuiesc sa îți iei originali pentru ca, chiar dacă dai o suma mai Maricica de bani, știi ca ii ai o perioada îndelungată de timp. Cât despre confort, eu sunt foooarte mulțumită de ei. Îmi plac foarte mult și nu mi-au făcut nici un fel de bătătura.

| aliina2 a răspuns:

Mi se par super comozi si sunt practici preturile sunt intre 200 - 400+ daca doresti albi te-as sfatui sa-ti iei din piele deoarece daca e o pata mica se ia cu putina apa sper ca te-am ajutat