| Yoooana a întrebat:

Ce parere aveti despre Corector Perfect & Hide de la Avon? As vrea sa mi-l cumpar si vreau sa stiu daca este bun si acopera bine imperfectiunile...Si..inca o intrebare...trebuie neaparat sa ma dau cu fond de ten inainde sa il aplic?
Mersi. Funda! happy

Răspuns Câştigător
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Produsele de la Avon sunt foarte bune, in special cele de machiaj.Corectorul Perfect & Hide este foarte bun, l-am avut si eu, acopera bine, nu ramane uleios pe ten.Ar trebui sa te dai cu fond de ten inainte sa il folosesti, cel putin pe zona pometilor daca nu doresti pe toata fata, dar stai linistita, se poate folosi si fara sa te dai cu fond de ten. Sper ca te-am ajutat!

| Yoooana explică (pentru ÁnΌMŀŠ):

Si peste trebuie sa ma dau cu pudra sau pot si fara?

| ÁnΌMŀŠ a răspuns (pentru Yoooana):

Nu trebuie neaparat sa te dai cu pudra.

3 răspunsuri:
| Etelca a răspuns:

Buna!
Foloseste produse de la Plafar si farmacie.
Pa, pa!:*