| Anonim08032000 a întrebat:

vreau sa stiu ce produse trebuie sa folosesc ca sa nu mi se mai vada imperfectiunile feței, pentru ca daca aplic doar fond de ten nu are nici un rost si tot se vad. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Tot fond de ten dar cu o putere mai mare de acoperire. Poti folosi si corector, care se aplica ori inainte ori dupa fondul de ten (depinde ce fel).
MAi bine ar fi sa nu mai folosesti fond de ten pentru ca tot ce faci e sa le favorizezi aparitia. MAi bine investeste in produse de curatare si scapa de ele

| anamariarot a răspuns:

Inainte de fond de ten foloseste un corector solid doar pe imperfectiuni. Catrice camouflage cream acopera super bine, dar ai grija cand aplici fondul de ten sa il aplici prin miscari de tapotare unde ai pus si corectorul, pentru ca altfel misti produsul si l-ai pus degeaba.
Il gasesti aici: http://www.1001cosmetice.ro/produs/catrice-camouflage-cream-corector-crema