| cry_7499 a întrebat:

Ce parere aveti despre cosmeticele de la Oriflame?

9 răspunsuri:
| 10011993 a răspuns:

Super bune, le folosesc de mult timp si sunt multumita!

| ynna93 a răspuns:

Parerea mea? sunt de proasta calitate, majoritatea, ieftine si proaste, doar gama giordani parca, imi place, prefer cosmeticele de la avon, un picut mai scumpe dar si mai bune, eu am folosit si de acolo si de acolo si am ajuns la concluzia ca avon este pe primul loc.

| ana233 a răspuns:

Sunt OK. Cel mai bun produs de la ei e fondul te ten Giordani.Imi place si la Avon, dar cremele pentru fata mi-e frica sa le incerc.La Oriflame as avea mai multa incredere.Totusi, balsamurile de buze sunt varza.Deci parerea mea finala e ca are si produse bune, dar si minusuri ca la alte firme.

| ynna93 a răspuns (pentru ana233):

Cremele de fata de la AVON le poti incerca cu incredere, eu folosesc si am si prietene care le folosesc si care sunt multumite de ele.happy

| ana233 a răspuns (pentru ynna93):

Mersi mult pentru sfat! Am uitat sa spun ca mama mea foloseste creme din gama Anew si este foarte, foarte multumita.Eu as fi vrut sa incerc cate ceva din gama Solution, dar am avut retinerea asta. Oricum, mersi! Acum voi si eu creme!

| ynna93 a răspuns (pentru ana233):

Cu mare placere.

| dya273 a răspuns:

Buna.Produse FM ai incercat? Sunt produse fabricate in Polonia,produse pe baza de ingrediente naturale, de o calitate exceptionala, net superioara Avon si Oriflame. Fardurile si creioanele de ochi nu se intind, machiajul rezista, parfumurile au o concentratie intre 20-30%(ceea ce la celelalte firma de cosmetice nu vei gasi, au maxim10%)si persista intre 10si12 ore. Fardurile de exemplu sunt presate la rece si de aceea tin foarte multe.In plus au la baza minerale si vitamine care hranesc pielea si nu o irita.In plus la inscrierea ca consumator(Fara nicio obligatie)FM te rasplateste si iti oferta 40%discount la orice produs. Daca doresti sa aflii mai multe, ma gasesti la id-ul:lupikcrazy@yahoo.com sau imi poti lasa un mesaj aici.Alege calitatea si vei fi foarte incantata!

| dya273 a răspuns:

Iti recomand produsele de la FM.Sunt de o calitate superioara, pe baza de ingrediente naturale.In plus la inscrierea ca simplu consumator FM iti ofera 40%discount la orice produs. Daca vrei sa aflii mai multe, lasa -mi un mesaj aici sau pe :www.lupikcrazy@yahoo.com.:*

| OanaAHrostea95 a răspuns:

Sunt bune. big grin Se merita sa dai banii pe ele.