| Jade_3751 a întrebat:

Ce parere aveti despre crema cu retinol? si cam cat este pretul

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

E buna pentru ten, si nu neaparat pentru tenul matur. Este buna si pentru o piele cu imperfectiuni [ puncte negre, semne]. Daca vrei mai multe detalii, da-mi mesaj privathee hee

| AngeliqueVigeeLebrun a răspuns:

Aceasta crema este folosita in general pentru un ten matur, care are nevoie de regenerare. Poate fi folosita si atunci cand ai un ten deshidratat si sensibil, care se irita usor. O crema buna cu retinol este cea de la Doliva, care se gaseste in farmacii. Stiu ca gelul de ochii este 40 de lei, iar crema aproximativ 60 de lei

| Anonimana a răspuns:

E foarte buna, toti dermatologii o recomanda