| Uza a întrebat:

Buna!
Ce parere aveti despre crema-gel de fata de la Anew (AVON) Aqua Youth?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este în funcție de ten!
Mergi pe mostre ca să știi ce urmează să cumperi.
Pa, pa.

| Uza explică (pentru Legiuitoarea):

Mai am o intrebare... daca cumpar o crema anew care este destinata femeilor peste 30 de ani eu avand 17, crezi ca mi-ar afecta un vreun fel tenul?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Uza):

Bună din ou.
Niciodată să nu faci așa ceva.
Fiecare cremă are în componența sa diferite ingrediente pentru hrănirea pielii în diferetele ei faze de maturitate/îmbătrânire.
Mergi pe ulei de migdale dulci, un tonic. Sunt mai utile pentru tenul tău care nu are nevoie de "creme antiîmbătrânire/lifting/etc".
Pa, pa.

| Reiikó a răspuns:

Buna!
Hmm.e buna, dar nu pot sa zic ca as mai cumpara-o. Chiar nu este o crema extraordinara.
Gelul chiar mi-a placut si cu siguranta il voi recumpara.

Pa-pa!

| Roxxxxi a răspuns:

Buna.Este foarte buna.