| crazypretty a întrebat:

Ce parere aveti despre crema hidratanta anti-imperfectiuni elmiplant

4 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Eu folosesc produse de la Elmiplant sugerate de cosmeticiana mea, sunt multumita de ele. Crema aceasta nu am incercat-o, in schimb am folosit alte produse de la ei si am fost multumita.
Poti cauta Reviewuri pe google, pe mine mereu ma ajuta sa decid daca cumpar sau nu un produs.

| mona a răspuns:

Nu este o crema chiar asa de buna precum pare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu sunt fan creme de supermarket. Imi apar cosuri gigantice de la orice crema de pe raftul lor. Si nu mi se par benefice. Poti cauta reviewuri la ele sau cere o analiza a ingredientelor pe pasagera.ro.
Eu personal folosesc bioderma sensibio light si rich, nu am mai avut probleme cu descumarea tenului iarna happy.

| eli22 a răspuns:

In general produsele de la elmiplant sunt bune,la fel si cele de la Cosmetic Plant, insa problema e ca eu nu cred in cremele miraculoase, care "lupta" impotriva imperfectiunii.
Daca ai probleme cu cosurile, poti folosi produse special pentru cosuri.
Dar nu patesti nimic daca o incerci, caci e destul de ieftina.
La unele persoane pot sa faca bine, la altele nu, depinde de organismul fiecaruia.