| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre decolorarea părului de pe abdomen cu apă oxigenată? Părul se va face blond și nu se va mai observa? Sau aveți alte sfaturi pe care le pot folosi?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi nu se mai vede așa dar tot se simte.

| Demidol a răspuns:

Sau sa te bronzezi ca sa fii uniforma.

| christine99 a răspuns:

Daca cel cu care esti te iubeste si a mai fost cu alte femei, nu e nevoie sa faci asta pentru ca parul ala e foarte scurt, nici macar nu iese in evidenta.

| Adi88 a răspuns:

Da dc nu vrei sa se mai vadă. Mie îmi pare sexi un pic de par brunet, atractiv. Ramai cum tea lăsat mama natura