| Nsnsbwk a întrebat:

Hei.
Am citit pe net ca pentru a "scapa" de parul de pe corp(abdomen, sani) se foloseste decolorarea cu apa oxigenata. Azi am mers la farmacie si am cerut apa ox. Si m a intrebat pt ce imi trebuie si i am spus ca pt decolorarea parului. Mi a zis sa am grija sa nu dau pe piele.
Nu inteleg
Cum pot decolora parul de pe burta fara a atinge pielea?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi crezut ca vrei sa-ti decolorezi parul din cap. laughing

| TheAvenger a răspuns:

Nu era mai simplu o crema depilatoare? laughing

| Blackrose4 a răspuns:

Bună.

Nu este o idee bună să foloseşti apă oxigenată. Cea de la farmacie ştie mai bine.
Dacă vrei să te epilezi pe corp (pe abdomen, pe sâni) foloseşte o cremă depilatoare concepută pentru asta, sau benzi depilatoare pentru corp (înceracă-le pe cele de la Farmec cu ceară).