| jessi12 a întrebat:

Ce parere aveti despre Far Away Bella de la Avon? Miroase bine? Merita cumparat? Persista?

Răspuns Câştigător
| AlessandraMiha a răspuns:

Buna!
Il am, este foarte bun, miroase bine, persista si tine in jur de 2 orehappy
Ti-l recomand, este foarte bun si are o aroma superba!
Mult succes, pa.happy

4 răspunsuri:
| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Mie nu imi place.Iti recomand Luck sau Today.

| jessi12 explică (pentru GeOrGiAnNA20):

Today am. Luck imi place si el.dar nu in mod deosebit.

| Loryb a răspuns:

Incearca mai intai niste mostre, este important sa tii cont de faptul ca parfumul miroase diferit in contact cu diferite tipuri de piele, iar mirosul pe care il simtim atunci cand pulverizam un parfum in aer sau pe o bucata de hartie, nu este acelasi cu cel de pe piele: http://produse-avon.blogspot.ro/......eara.html_

| Andreea_Beatrice_1972 a răspuns:

DA,e foarte bun! Are verisoara mea. Plus, matusa mea lucreaza la Avon si testez si eu parfumurile. Tot de la Avon e bun adica, cam toata familia cumparam produse Avon! Cumpara-l. Merita. :*