| BiancaDenisa a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care se tund la 0? V-ati tunde asa?

Răspuns Câştigător
| EmaEmax a răspuns:

Nu stiu.sunt nonconformiste si curajoase dupa parerea mea, eu una le apreciez desi nu m-as tunde niciodata ca ele.

8 răspunsuri:
| TwixulDrept a răspuns:

Mie sincer nu-mi plac. Dar cele care se tund de buna voie sunt destul de"curajoase". Eu nu m-as tunde.

| Bibuşca a răspuns:

Nu sigur ca nu. Nu as vrea sa ma fac cheala! As arata super oribil. Iar parul e o calitate de invidiat la fete.

Iar parerea mea despre acele fete...cred ca au un motiv intemeiat ca sa faca asa ceva!

| mona a răspuns:

Nu sunt nici pro si nici contra fetelor care se tund la 0, eu sincer nu m as tunde, si in general fetele sunt mai dragute daca au ceva par pe cap

| PinkPanther a răspuns:

Sunt foarte curajoase daca fac cum vor fara sa le pese de parerea altora. Eu nu m-as tunde din doua motive, primul imi place prea mult parul lung, al doilea nu red ca as avea destul curaj... sau cine stie.

| karrry9999 a răspuns:

Cam retardate insa unele actrite sau tuns pentru un rol asa asi va dati seama cat au castigat de la un film pentru o suma foarte mare de bani cred ca si eu mas tunde sa fim seriosi intr-un an creste parul si gata si poti purta o peruc lady gaga este un exemlu nu e cheala dar poarta peruci si multe dintre ele sunt foarte reusite asa pur si siplu nu mas tunde

| Infernia a răspuns:

Daca sunt punkiste le inteleg, daca nu ori le este cald ori au avut paduchi. Eu nu m-as tunde in veci. Peace

| Senorita2000 a răspuns:

Pai daca ai parul tuns pana la 0 eu cred ca deja nu mai semeni cu o fata.Si eu nu mas tunde asa pentru ca nu vreau sa arat ca un baiat chel.

| amordobrasil a răspuns:

Mie imi plac fetele care se rad pe o parte si in cealalta parte au parul lung gen Cassiehappy dar deja a devenit stresant pentru ca am vazut multe tunse asa si e neoriginal.