| Karlitta a întrebat:

Hey all! Ce parere aveti despre fetele rase pe o parte? As dori sa ma tund si eu la vara asa si ma intrebam voi ce parere aveti?

12 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu vreau sa te descurajez,dar eu prefer fetele feminine,frumoase, aeriene si misterioase...
Sinead O'Connor, de exemplu, si-a ras tot scalpul si mi-a placut foarte mult, tuturor a placut!
http://www.youtube.com/watch?v=iUiTQvT0W_0
Dar n-o pot nici concepe rasa doar pe jumatate!
Cu alte cuvinte, unei fete rase pe o parte cu greu i-as spune si cat e ceasul, daca mi s-ar adresa pe strada.
Brutal spus, stiu, dar sincer.

| Karlitta explică (pentru greece12):

Http://hollywoodneuz.com/wp-content/uploads/2013/03/Cher-Lloyd-5.jpg ...nu ti se pare feminina? Mie mi se pare f dulce.Dar fiecare cu gusturile lui.Multumesc pentru sinceritate si raspuns.:*

| greece12 a răspuns (pentru Karlitta):

Uite ca-mi place!happy
Si, in plus, chiar ca nu ar trebui sa-ti pese de parerile noastre, sau sa te lasi influentata.
Uita-te la tine in oglinda, imagineaza-te cum doresti sa fii si hotaraste, singura si sigura pe tine!
Lumea ar fi grozav de plictisitoare daca toti am fi la fel!happy

| Damii a răspuns:

Buna! Tunsoarea e faina, ce sa zic? Mi se pare totusi ca nu e prea feminina big grin Oricum, conteaza parerea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare foarte urat, dar fiecare face cum ii place lui, nu cum le-ar placea altora.

| g4mma a răspuns:

Nasoale.

| Roxxy95 a răspuns:

Conteaza parerea noastra? happy Mie nu imi place, dar e parul tau si faci ce doresti.

| eusicumine98 a răspuns:

S-ar putea sa raspund cam tarziu, dar si eu vreau sa ma rad pe o parte. Tocmai asta-mi place, ca nu e feminin. E ceva ce nu toate fetele o fac si destul de rar intalnita, asta o face speciala.

| Sophyia a răspuns:

Este destul de interesant.Iti da un aer de fata rebela.Dar este decizia ta.Eu nu ti-as recomanda.

| Karlitta explică (pentru Sophyia):

De ce nu?

| Sophyia a răspuns (pentru Karlitta):

Pai nu prea pare feminin.Dar tu daca vrei, tunde-te.