| Aηηy a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu nasul mare? probleme in timpul sarutului. cum pot sa isi micsoreze nasul in afara de operatii...happy

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Si eu am nasul mare, ma rog lumea zice ca sunt nebuna ca nu il am mare dar mie nu imi place deloc, asa ca pe la vreo 22 ani am zis ca imi fac operati de rinoplastie si gata.

8 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Nu se poate micsora fara operatie straight face e si logic! nu cred ca ar fi probleme in timpul sarutului. poti invata sa te machiezi corespunzator si sa maschezi acest defect.

| Arthur a răspuns:

Ştiam ceva despre băieţii cu nasul mare. big grin Poate să-l mute într-o parte.hee hee

| Vizitiul a răspuns:

O intrebare puerila...
Puteai sa intrebi ce parere avem despre fetele care pozeaza in "dive".

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Nu prea ai cum.hee hee

| Ana213 a răspuns:

Nu cred ca e vreo problema asta, cunosc o fata in cazul asta si stie sa se machieze si arata super, chiar imi place de ea big grin
Nu exista probleme in timpul sarutului.

Nu e nevoie de nimic nici de operatie. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista remediu fara operatie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai sa razi,... dar iti spun ca daca esti slabuta, nasul e mai proeminent si unele fete/femei par si mai cracanate. Nu iti spun sa te ingrasi prosteste, ci sa ai o greutate nu sub normal, in concordanta cu inaltimea.Eu am 1, 58 si la 43 de kg, aratam ca naiba ~la 54 de kg, nasul nu mai sare in relief, fata e frumos conturata si piciorul de asemenea a prins forma (nu de scoabe).

| DodoKan a răspuns:

Inafara de operatie nu exista sanse.decat poate un accident. insa nu este o problema atunci cand saruti daca esti nasoasa. doar ca mai fac unii glume pe seama nasului tau. de exemplu pot sai spuna barna sau nanau ori nasote.etc.