| Lorena093 a întrebat:

Ce parere aveti de fetele cu nasul mare? Sunt chiar atat de urate?

11 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ai nasu mare si nu stii cum sa ai cat mai multe parerii pro?!
Doar un copil s-ar plange de asta.
Varianta a doua, o cam stie toata lumea, mint mult!

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca este o problema chiar atat de are, toti avem cate un defect, unii vzibil, altii invizibil. important este cum il punem in valoare, in asa fel ca sa nu fii jenata de asta.
Uita-te la Barbra Streisend care are un ditamai nasul si, desii a avut banii destui sa se opereze, a preferat sa nu o faca, pentru ca ea a considerat ca este unica in acest fel, iar lumea o iubeste pentru ca-i o actrita superba si o persoana inteligenta cu tot cu nasul ei cel mare!

https://www.google.com.au/......ps?/search

| Nemessys a răspuns:

Da, pentru ca sunt micinoase laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DrGoogle a răspuns:

Sunt alte aspecte mai importante decat nasul happy

| Albinuța767 a răspuns:

Nu trebuie să te intereseze aspectul ei/lui deoarece puteai fi tu așa și nu ți-ar fi plăcut să râdă cineva de tine. A și nu sunt urate / urâți am văzut multe persoane care arată asa.

Răspuns utilizator avertizat
| Albinuța767 a răspuns (pentru nimportequi):

Vezi că tu pui întrebări prostești da eu nu am zis că îmi plac de cei cu nasul mare eu mai spus sa nu ii iei in derâdere puteai fi tu cel cu nasul mare.

Răspuns utilizator avertizat
| Albinuța767 a răspuns (pentru nimportequi):

Vai ce sa zic nu te mai da mare că ești cineva pune întrebările astea prietenilor reali nu cei virtuali. Și chiar exagerezi cu chestia asta.

Răspuns utilizator avertizat