| LikeeChocolate a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu ochii albastri si cu nasul mare...laughing)))

Răspuns Câştigător
| MaeRii a răspuns:

In caz ca avea ochi de de furnica, gura de furnica, si nas cat dinozauru mai ziceam si eu ca se numea 'nas mare' ca era singuru aspect ce se vedea.In plus nu cred ca cineva cand vede o fata cu nasu mai proeminent inseamna ca e urata, are si alte aspecte frumoase ce te face sa uiti de nasu ei, cum ar fi ochi albastri.

8 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Si eu am nasu mare, si am ochii albastri, dar is 'baietel' laughing Nu imi pasa, care ma supara il trag pe o nara, ilscot pe alta laughing

| neutrino a răspuns:

Manechin nu poate fi, dar inteligenta poate fi!

| PedoBarbie a răspuns:

Ele nu sunt Andreea Tonciu pentru că ea are căprui și s-a operat.

| MaeRii a răspuns:

Tare curioasa sunt ce inseamna la tine ''nas mare''. Minte mult si de aia zici ca are ''nas mare'' sau?

| dani2404 a răspuns (pentru MaeRii):

Adica are un bornau in centrul fetei. ce e asa de greu?

| dani2404 a răspuns (pentru MaeRii):

Eu am spus-o in gluma. Si sunt de acord cu tine.

| MaeRii a răspuns (pentru dani2404):

Sorry,nu mi-am dat seama ca e gluma...

| MaeRii a răspuns (pentru dani2404):

In caz ca avea ochi de de furnica, gura de furnica, si nas cat dinozauru mai ziceam si eu ca se numea 'nas mare' ca era singuru aspect ce se vedea.In plus nu cred ca cineva cand vede o fata cu nasu mai proeminent inseamna ca e urata, are si alte aspecte frumoase ce te face sa uiti de nasu ei, cum ar fi ochi albastri.

| trulilulilup a răspuns:

PAi e ok adica fetele cu ochi albastri is forte okk dar daca are nasu cat cluju atunci mno... da daca va intelegeti bine nu lua inseama rautatile!