| OctaviaT a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cu pistrui? ..sincer.

Răspuns Câştigător
| anonim000x a răspuns:

Sincera sa fiu, mi se par mult mai naturale. Trebuie sa recunoastem un lucru :nimeni nu are un ten perfect. Tu esti sigura ca fetele care "n-au pistrui sau alte defecte" nu se dau cu 5 straturi de fond de ten? De exemplu, am si eu o colega (in alta clasa, dar la acelasi liceu) pe care am văzut-o si eu o singura data nemachiata si mi-a luat ceva s-o recunosc. Chiar daca la scoala pare ca are un ten super, nu are.
Nu cred ca ar trebui sa te simți prost pentru ca ai pistrui.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sunt foarte frumoase si feminine! Imi plac mult!

| cristiana2104 a răspuns:

Le ador! Mi-as dori sa am si eu pistrui, însă nu m-a ascultat natura, din păcate... Pistruii in general mi se par de o frumusete extraordinară, de o puritate deosebită... Cele care au ar trebui sa fie mandre de ei, sa nu ii acopere cu fond de ten sau pudră.

| Yubytzata a răspuns:

Sunt ok, cu nimic mai "anormale" decat celelaltewinking