| deealoveanahi a întrebat:

Ce parere aveti de fetele cu pistrui?happy

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Sunt foarte simpatice; as zice ca au un farmec aparte.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Una buna. happy

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt foarte frumoase, au un look deosebit din cauza pistruilor.

| paramore a răspuns:

Eu am vreo kativa pe nas, ce parere sa am, nici una, sunt tot fetebatting eyelashes

| tania77 a răspuns:

Eu am o parere foarte buna, sunt sexi fetele cu pistrui, nu stiu de ce unele fete sunt complexate de faptul ca au pistrui, ele zic ca e un dezavantaj ca au pistrui si cumnata mea nu stie cum sa-i mai ascunda dar e foarte frumoasa cu ei.

| VoiceWithin a răspuns:

tongue eu am pistrui big grin si imi place asa cum sunt

| hd04wbw a răspuns:

Foarte sexy.

| nestlebaby a răspuns:

Sunt fete si sunt foarte frumoase! mai ales daca parul natural este unul roscat mie mi se par foarte frumoase si unice pentru ca nu multi oameni pe lume se pot lauda cu un par roscat natural.