| Amalia_5349 a întrebat:

Hey... Voi ce parere aveti despre fetele cu pistrui? Cum vi se par?happy

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt femei numai ca au pistrui pe fata, asta nu inseamna ca arata oribil, unele da altele nu.

| Biuka a răspuns:

Unele dau un aer copilaros si jucaus (mai ales cele blonde/roscate in special)
In general imi plac dar sa nu fie in exces `.:d
Aha. si sunt proaste alea care isi fac tot felul de tratamente sa scape de ei. oh go on`

| uNKN0Wn a răspuns:

Pfff,inca o intrebare de asta, la voi chiar conteaza doar cum areti? In ziua de azi daca mai vedeti voi dragoste. pff...

| JustDream23 a răspuns:

Mie personal mi se pare ca arata chiar bine, am niste prietene care sincera sa fiu cred ca le sta mai bine cu pistrui decat fara. Have a nice day!

| andreepetpu a răspuns:

Naspa. Stupid. Nasol. straight face (fara suparare )

| AlexandraRusu26 a răspuns:

Pai nu neaparat sunt urate...pe undele fete chiar le avantajeaza

| razvi1999 a răspuns:

Depindee~de fata si cum arata ...chiar o fata care are pistrui ii place de mine...si nici ea nu arata rauu dar,
nu cred ca ne potrivim

| Amalia_5349 explică:

Pai...si eu am cativa pistrui, dar nu in exces:d si cu toate ca prietenele imi zic ca imi sta bine, mie nu prea imi plac...

p.s: pur si simplu vroiam sa aflu si parerea altora despre fetele cu pistruiwinking

:*:*:*