| Issa_8382 a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten Affinitone Mineral?

4 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Pai este bun pentru tenul gras dar nu acopera asa bine ca alte fonduri de ten.Eu zic sa il cumperi ca sa vezi cum e pentru ca fiecare are pareri si tenuri diferite.Mie personal nu mi s-a parut asa de bun fiinda nu are o putere de acoperire asa de mare si nu tine foarte mult pe fata.Parerea mea este ca mai bine iti iei un fond de ten mai scump (Clinique, Vichy, Revlon)dar bun decat unul ieftin care sa nu te multumeasca. Sper ca ti-am fos de ajutor.winking

| Sarahh a răspuns:

Este foarte bun; x. Mie una imi place.; x

| Evolution a răspuns:

Am văzut o fată care s-a dat cu aşa ceva..., arată bine părerea mea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nu m-a ajutat cu nic thinking