| Angelique a întrebat:

Ce parere aveti despre fondul de ten nou aparut BB cream ideal flawless Avon?

Răspuns Câştigător
| Alecsandra95 a răspuns:

Este bun. happy
Se intinde bine si nu se vede urat pe ten. Face tenul luminos si ii da un aspect natural. Si nu curge.happy
Sper ca te-am ajutat! :*

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu uita ca înaintea aplicării fondului de ten să folosești o bază de machiaj.
Pa, pa.

| Deliiiaaa a răspuns:

E superb din toate punctele de vedere. Merita!

| NopeCheers a răspuns:

E unul ok incaerca sa folosesti si niste creme de la oriflame, nivea... Dar e ok si acesta am pe cineva in familie care il foloseste si este unul ok nu este unul foarte gros...

| iSimo a răspuns:

L-am cumparat si eu si este super! te sfatuiesc sa-l cumperi si tuwinking

| paulica123 a răspuns:

Este ft bun!

| mirlanul a răspuns:

Da e foarte bun cumparal FUNDA