| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre fustitele tutu? Mama zice ca is de copii... Voi ce parere aveti? Si inca o intrebare : merge o fusta tutu cu bascheti sau tenisi?

6 răspunsuri:
| aleksy a răspuns:

Dap merge

sunt super si eu vroiam sa imi iau aceasta vara una pe roz si una neagrabig grin

| ~p!$iii~ a răspuns:

Http://rebela-style.blogspot.com/......ta_12.html Sunt destul de extravagante fustitzele nici de cum copilaroare:) Cne poarta o fusta TUTU trebuie sa aiba destul de mult curaj cu cati obsedati umbla acum p strazi;)) Oricum mie una imi pac:) au niste culori destul de tipatoare si atrag atentia:) Iar in picoare cred ca ar merge forte bine o pereche de bascheti in tonurile culorii fustei p care o porti:)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt neaparat pentru fetite noh...cati ani ai? pot fi rebele, chik, daca-ti alegi culorile potrivitewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi eu am 14 ani si mi-am luat una albastra inchishappy

| onofrei89 a răspuns:

Mie mi se par sexybig grin

| ea_2165 a răspuns:

Heeei love struck mie mi se par. pff. imi plac foarte multlove struck
eehh
merge foarte bine cu tenisismug :*