| kRedhead a întrebat:

Ce parere aveti despre gama de cosmetice AVON?

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pareri pro si contra... unele sunt bune, altele nu

| LissLiss a răspuns:

Am fost si eu reprezentant si pot sa spun sa sunt multumita in mare parte. Majoritatea parfumurilor sunt superbe insa n-as zice ca persista foarte mult. Machiajele sunt ok, toate rimelurile pe care le-am achizitionat pe parcursul anilor sunt de avon (mai putin unul ) si sunt tare multumita, la fel si de gama de cosmetice pentru buze. Cremele de altfel sunt foarte bune dar dupa cum spuneam. mirosul nu persista mult. Nah. sunt multumita, nici nu sunt prea scumpe.hee hee

| Ofiintă a răspuns:

Sincer, nu sunt multumita de rujuri, gloss-uri.
Am cateva rujuri de la avon, chiar saptamana trecuta am achizitionat un ruj nou avon, dar ar fi trebuit sa aleg o alta gama de cosmetice la acest capitol pentru ca nu persista, sunt prea lichide.

| KodrutZ a răspuns:

Mizerii americane la suprapretz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele sunt bune, chiar isi merita pretul, altele scumpe si proaste.
Sunt multumita de anumite rimeluri, de balsam pentru buze, parfumuri, farduri, fonduri de ten, pudra, creme.
Nu mi-au placut rujurile, tusurile si creioanele pentru ochi.

Răspuns utilizator avertizat
| Cudeea a răspuns:

Unele se merita sa le cumperi, altele nu. Parerile sunt impartite, nu imi plac prea mult rujurile: tin foarte putin. In rest, imi plac produsele lor happy

| Chokorētoバタフライ a răspuns:

Majoritatea sunt ok.depinde ce vrei sa iti comanzi

| kRedhead explică (pentru Chokorētoバタフライ):

Mnu, sunt reprezentant si fac un sondaj. big grin