| NaOH a întrebat:

Ce parere aveti despre masca de par din gama Milk&Honey de la Oriflame?

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Nu am incercat-o dar am auzit de ea, mastile de par de la oriflame cum ar fi asta sau am incercat eu una cu ulei de masline, parerea mea sunt doar pentru miros si oțâră hidratare(unele hidrateaza si-n exces). personal pentru mastile de generare sau alte chestii prefer mastile naturale facute in casa sau luate din magazine de produse naturiste sau farmacii, in restul nu prea am incredere si am incercat destul de multe.au o gramada de chimicale si iti distrug parul.pentru miros si par mai fin mai bine iei un spray de par de la oriflame ala e ok. Si il poti folosi oricand

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu sunt fana de oriflame. daca ai buget mai bine orienteaza-te spre ceva de la l'oreal professionel sau matrix sau joico.

| Xtadelo a răspuns:

Hmm,miroase bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva care mie mi-a placut din comert a fost revalid, nutr-tratament sau ceva de genu care lasa parul fiiiiiiiiiiin.
Mai bine iti faci o masca naturala pentru ce ai nevoie, sunt mult mai eficiente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Am auzit de ea cum ca ar fi foarte buna, oricum produsele de la Oriflame sunt destul de bune.
Te pup!