| MisterKat a întrebat:

Ce parere aveti despre masculii (am pus masculi ca sa nu zic baieti sau barbatihee hee ) care recurg la operatii estetice?

10 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

E ok, daca asta isi doresc.

auran
| auran a răspuns:

Ca sunt niste cocote masculine sau chiar homosexuali!

mira
| mira a răspuns:

Sunt pentru operatii care te scapa de complexe sau iti imbunatatesc starea de spirit. Mira

| vio a răspuns:

Daca femeile pot...barbatii de nu siar face? fiecare cum crede de cuviinta...

| Ben. a răspuns:

Nu prea au baza pe ei insusi.muuuuuulti barbati care nu sunt super frumosi au cucerit femei frumoase.fiindca mintea nu ti-o poate ascuti chirurgul

regis
| regis a răspuns:

Daca asta ii ajuta sa se simta mai bine... treaba lor.

| DiMoDi a răspuns:

Că sunt mai cocheţi decât altii, ce părere să am?:O
De ce "masculilor" ar trebui să le fie interzis să vrea să-ţi îmbunătăţească imaginea?!?!?! happy

| hashe86 a răspuns:

Daca e necesara cum a fost in cazul meu, am o parere foarte bunabig grin
daca e doar un moft atunci nu sunt de acord

| mariusres a răspuns:

Aceeasi parere pe care o am si despre femelele care fac lucrul respectiv :low self esteem. Dar in vedere ca femelele apeleaza mult mai des la aceste operatii, e clar ca sunt mai vulnerabile la parerea celor din jur.

| loredanarotariu a răspuns:

Mie imi plac barbatii efeminati, dar nu inseamna ca ii condamn pe metrosexuali - suntem liberi cu totii sa facem ce ne place.