| Narnia543 a întrebat:

Ce părere aveți despre operațiile estetice?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Utile cand ai cicatrici de la operatii, accidente

| justanotheruser99 a răspuns:

No way! Natural e mai frumos, exceptand cazurile in care se sufera de cicatrici cauzate de accidente sau chestii de genu, dar si atunci interiorul conteaza, ca pana la urma frusetea e trecatoare. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,

O femeie sau un barbat fara complexe sunt superbi prin felullor de a fi atat fizic cat si moralbig grin
Majoritatea femeilor isi fac operatii estetice din plictiseala pentru ca isi doresc sa schimbe ceva la ele sau vor sa para mai bune. Dar singurul motiv pentru care uras operatiile estetice este ca majoritatea tipelor frumoase, bune, nu au altceva doar atat este singura lor "arma" ca sa spun asa. Daca trec peste complexe si sunt niste persoane super faine este okayhappy
Eu om inteligent cu operatii estetice nu am vazut. Majoritatea cred ca este o nebunie sa dai 700 de euro-2000 de euro pe operatii estetice cand poate altii nu au bani deloc.
Dar nu este in regula sa condamni o persoana care are operatii estetice, de cele mai multe ori aparentele inseala.

Eu sunt inebunita dupa persoanele imperfecte deoarece nimic pe lumea asta nu este cu adevarat perfect, ma plictiseste atat de multa perfectiune si parca observ: cu cat persoana este oarecum foarte frumoasa ma astept la o atitudine pe masura cu un caracter snobhappy
Parerile sunt pro si contrabig grinhappy

| CapraAfganistana a răspuns:

Mi-am pus botox la coa ie, atarna pana la genunchi. nu recomand