| BETTY_3018 a întrebat:

Ce parere aveti despre mine? sunt fata

Răspuns Câştigător
| kindness a răspuns:

Esti o fetita draguta happy

6 răspunsuri:
| Mony a răspuns:

Adica...fizic sau moral?,,,, fizic esti dragutahappy dar moral...nu stiu nu te cunosc ca sa pot spunehappy

| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy pai. ce parere crezi ca putem avea daca nu te cunostem. Dupa intrebarile pe care le pui nu iti dau mai mult de 10 ani :d dar, dai raspunuri destulu de folositore.

kiss

| mnia a răspuns:

Crezi ca ne putem face o parere despre o persoana pe care nu o cunoastem? Astfel de intrebari sunt total inutile in spatiul virtual...

| alina_3921 a răspuns:

Pai ce sa spunem draga betty? pari o fetita inocenta in cautare de prieteni virtuali...

| BETTY_3018 explică:

Ghici unde mi-am facut poza de la avatar.
la happy hour.
http://www.youtube.com/watch?v=R1ZIteevrto

Răspuns utilizator avertizat