| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre mine? >:-

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca tu esti cea din poza, arati bine ce-i drept, insa as prefera poze mai normale straight face. Nu am vorbit cu tine inca ca sa-mi formez o parere, noroc.

| BuburazaCm26 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai normale?! Pun una acum :-p Sper sa iti fie pe plac

Răspuns utilizator avertizat
| BlitzLikeXd a răspuns:

Esti Dulce Si Frumoasa Draga!

| ChrisNemo a răspuns:

Ca esti o pitipoanca fara creier care alearga in stanga si in dreapta cautand atentie.Si in caz de vrei explicatii, tin sa te anunt cu stima si sinceritate, ca mi-am fondat parerea pe baza intrebarii tale, idioate si de-a dreptul stupide.

| BuburazaCm26 a răspuns (pentru ChrisNemo):

Ce te freaca pe tine grija ce intreb eu si ce fac vezi-ti de treaba ta. in primul rand nu ma cunosti ca sa iti dai cu parerea

| Dianatips a răspuns (pentru BuburazaCm26):

Tu ai cerut parerea baietilor, ce naiba? Du-te fa casuta la Barbie mai bine, ca-i mai fain

| ChrisNemo a răspuns (pentru BuburazaCm26):

Stupiditatea ta ma uimeste, dar apoi, nu esti asa diferita de restul societatii.

| weltandrei a răspuns:

Nu inteleg cum ptoi sa ceri parerea unor straini, pe ce vrei sa se bazeze o asemenea parere?

| BuburazaCm26 a răspuns:

Ps: Am nevoie de parerea baietilor mai mult

| vladutzu123123 a răspuns:

Buna rau! laughing

| BuburazaCm26 a răspuns (pentru vladutzu123123):

:-p

| anonim_4396 explică (pentru BuburazaCm26):

Esti urata! happy:-P