| preaREa a întrebat:

Buna ce parere aveti despre vedete? cine are aceeasi parere ca si mine are fundahee hee

5 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Nu toate vedetele sunt la fel.
Unele vedete au ajuns cunoscute prin munca lor, gen Catalin Botezatu, nu ca i-as fi o fana sau nu stiu ce, dar a muncit foarte mult ca sa ajunga unde e, alte vedete gen Bianca Dragusanu care a venit cu 3 haine de nu stiu unde, pai aia e frumoasa, dar falsa, ca daca nu avea operatiile alea nu mai arata ea asa, si nu, nu sunt invidioasa chiar deloc, problema ei poate sa isi mai faca inca 100, si pe langa faptul ca e falsa mai e si naiva, cum naiba sa te lauzi spunand ca ''Am batut intr-o singura zi 12 fete'', parca zici ca a donat nu stiu cati bani la nu stiu ce... o vedeta de carton.
Din pacate asa gasim in Romania, vedete de carton.
La revederehappy

| AdrianaINNA a răspuns:

Sunt persoane care au muncit pentru a fi cunoscute

| BEBE_6063 a răspuns:

Avem prea putinni actori sau artisti carora le putem spune vedete, sa zic 20%, restul ciurucuri, nu-mi trebuie funda, raspund ceea ce consider eu despre vedete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'hai ma lasi si cu poza aia a ta de fraieraphbbbbtdute drekk esti tampita sau ce?! bine numi rasp ca stiu ca estilaughingce funda datio drekk ca pe tine

fundahee hee

| georgyana_8443 a răspuns:

Eu cred ca sunt oameni care au muncit sa ajunga unde sunt acum