| nikolettta a întrebat:

Ce parere aveti despre nivea invisible for black and white for women roll-on? Este chiar atat de bun pe cat se spune? Chiar nu lasa nici macar o urma pe haine? Dar din punct de vedere al eficientei? multumesc mult

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Toate sunt bune indiferent de marca, ei fac reclama ca sa cumpere cat mai multe persoane acel produs.

| BloodyBlade a răspuns:

Eu il folosesc si este foarte bun.Este foarte eficient si pana acum nu am vazut urme pe hainele mele. Sper sa-ti placa si tie!happy

| TiffanyღBJ a răspuns:

Mie mi-a lasat urme. Si nu am fost f multumita nici din pct de vedere al eficientei.

| samara2 a răspuns:

Eu mi-am luat tip spray şi mi se pare bun. Nu lasă urme.