| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ochii negrii, foarte negrii? Vreau pareri si de la baieti si de la fete.

10 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt ok

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu observ asa de greu culoarea ochilor la oameni ca mi e indiferent daca sunt caprui sau negri

| OnuOnulică a răspuns:

Ce părere pot să am...una bună pentru că și eu îi am la fel.

| PedoBarbie a răspuns:

Nişte ochi.

| ElenaSA a răspuns:

Sunt frumosi. Important e casi persoana care-i "poarta" sa fie simpatica, amabila, prietenoasa, demna de ei.
Ochii negri sunt intalniti rar. Ochi negri. În cazul ochilor negri, nu poţi diferenţia între iris şi pupilă. Acest lucru se datorează fie culorii foarte închise a irisului, fie a lipsei totale a acestuia. Doar 1% din populaţia lumii are ochi negri, cei mai mulţi fiind întâlniţi în Africa, Asia şi America.http://www.gandul.info/......me-8907886

| Chamberlin a răspuns:

Sunt ok.

| emiliaa07 a răspuns:

Mi se par cei mai frumosi! happy la fel si ochii verzi...
Sa stii doar sa ii pui in valoare!

| LauraG3 a răspuns:

Mie imi plac mult! :*

| CryWithM3 a răspuns:

Ochii negri: am o colega cu ochii negri nue cine stie ce wow e normala ca toti
exact cu sunt cei care ii au albastri, verzi, caprui problema e ca depinde machiajul trebuie sa fie cat mai liber sa nu te machezi negru sau nu stiu cum ca altfel o sa para ca nu ai ochi cat mai liber, luminat si trebuie sa stii sa te machezi happy