| tanea2607 a întrebat:

Ce parere aveti despre panalonii cu tur... mie imi plac tare. dar mama imi spune ca nu e frumos sa umbli cu ei.(( voi ce spuneti? c s fac?

7 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Heii! OK, explica-i si tu ca iti place foarte mult, pana la urma va intelege, asa sunt toate mamicile laughingkiss

| Sara2 a răspuns:

Parerea mea personala, zici ca ai facut in pantaloni, sunt jalnici, sunt apropiata de varsta ta nu de a mamei tale da sincer iti spun decat sa port de aia mai bine ma impusc, provoaca sila cand vad o fata pe strada cu de aia

| juicymoistureXD a răspuns:

Toate mamele sunt asastraight face. nici a mea nu a inteles incat mi i-a taiat ca sa nu-i pot imbraca. incearca sa-i explici ca-ti plac si daca nu intelege si zice "cu aia arati de parca ai facut pe tine" inseamna ca e comunista si ca nu-si da seama de schimbarile care se intampla in lumea de azi si ca acum nu se mai poarta ce se purta odata pe vremea lu ceasca de avea de aia de pionier cu bentita si numar matricol straight face. Pana la urma fiecare poarta ce-i place.

| Skumpkatine a răspuns:

Sunt frumosi pantalonii cu tur! Nici pe mine nu ma lasa mama cand eram mai mica cu pantalonii astia la scoala(eu vroiam sa ma vada colegii)asa ca mereu cand vroiam sa ii port mi-i puneam sub o alta pereche de pantaloni adica-1.iti pui pantalonii cu tur 2.iti pui o pereche de pantaloni care ii plac si este de acord cu ei si mama ta
3.cand ajungi la scoala (incerci sa ajungi prima sau daca nu te duci repede la baie)si iti dai pantalonii aia care ii plac mamei tale si ramai cu pantalonii cu tur 4.cand e ultima pauza te duci la baie sa iti pui sin nou pantalonii aia(care ii plac mamei tale)si gata! NU VA AFLA! BAFTA! Te pooopa dulce Lolli!

| raluca_4755 a răspuns:

Daca tie iti plac? pana la urma o sa inteleaga explica-i tu incet si cu frumosul ca mai poarta fetele si ca ai vrea si tu
o sa inteleaga

| moni76hr a răspuns:

Daca tie iti plac de ce nu? fiecare se imbraca cu ce-i place!

| lavyutzuu a răspuns:

Si mie imi plac la fel de mult ca si tine si la fel mama imi spune ca nu sunt frumosi si ca ei nu ii plac, dar eu i-am spus ca mie imi plc si nu am de gand sa renunt la ei.Pana la urma ea nu a avut ce sa faca si m-a lasat sa ii port si acum vazanduma ca imi plac si ii port au inceput sa ii placa si ei. Sfatul meu este sa incerci sa o convingi si sa ii exiplici ca iti plac si poate o sa ii placa si ei. Sper sa ai succes sa o convingi si pe ea.te pup