| DarkShina5566 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul FLORA de la GUCCI?

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Este fff misto are un miros foarte placut este unul din parfumul meu preferat,eu am toata gama adica gel de dus, crema de corp, deodorant si parfumul si eu cand mi-l pun toata lumea ma intreaba ce parfum folosesc.

3 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Eu il amm! Chiar daca te uiti la intrebarile mele, si eu am intrebat asta mai demult. L-am primit de la un baiat. E chiar foarte bun`. Nu pot sa zic ca se mentine prea mult, dar are un miros foarte sofisticatt. kiss

| elenat a răspuns:

E chiar ft dragut feminin!

| Miinniiee a răspuns:

Are un miros cam tare,dupa parerea mea.
Dar in rest, il ador. Il am si eu. Dar se duce cam repede don't tell anyone.
Oricum, merita.