| crissa20 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul Precios Moment read dream de la oriflame? dar despre Volare de trandafir? vreau parerea celor care l-au incercat:*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întotdeauna să te orientezi pe apă de parfum și are mosc, persistă mai mult!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

O singura data m-a prostit cineva sa incerc un parfum de la oriflame, dar a fost intaia si ultima data.Parfumurile lor nu tin si in plus nu miros parca la fel ca si mostrele alea in sticlute mici pe care ei le ofera.

Răspuns utilizator avertizat
| invisibleboy a răspuns:

Precious Moments e foarte bun, daca vrei te pun eu in legatura cu cineva care se pricepe si care te poate ajuta sa-ti alegi.