| crissa20 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul Precios Moment read dream de la oriflame? dar despre Volare de trandafir? vreau parerea celor care l-au incercat:*

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întotdeauna să te orientezi pe apă de parfum și are mosc, persistă mai mult!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

O singura data m-a prostit cineva sa incerc un parfum de la oriflame, dar a fost intaia si ultima data.Parfumurile lor nu tin si in plus nu miros parca la fel ca si mostrele alea in sticlute mici pe care ei le ofera.

| invisibleboy a răspuns:

Precious Moments e foarte bun, daca vrei te pun eu in legatura cu cineva care se pricepe si care te poate ajuta sa-ti alegi.

Răspuns utilizator avertizat