| Joliefemme a întrebat:

Cum este parfumul Volare de la Oriflame? Cu ce parfum de la Avon l-ati putea asemana? FUNDA!

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Eu îl am, însă nu sunt prea mulțumită de el. Nu-l pot compara cu niciun parfum de la Avon. Dezavantajul este că NU persistă și nici nu miroase foarte bine.Acum, depinde de gusturile fiecăruia. Eu te sfătuiesc să îți iei parfumul Amber Elixir. Sunt foarte mulțumită de el. Îl pot asemăna cu "Far Away" de la Avon, dar miroase mult mai bine și cel mai important lucru este că persistă.
Baftă!

4 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Multi sunt multumiti de Volare de la Oriflame. Mie imi plac parfumurile mai tari Eclat, Giordani. Dca vrei ceva te pot ajuta sunt reprezentant Oriflame e-mail ln_anamaria@yahoo.com

| DeliaOriflame a răspuns:

Buna, tocmai miàm comandat Volare de la Oriflame, si fiind Coordonator Avon cunosc si parfumurile acestei firme. Nu exista o asemanare. Este unic in felul sau si miroase chiar foarte bine, placut, proaspat si mie una imi da o senzatie de "curat", ingrijit...

Delia.

| erika13 a răspuns:

Miroase foarte bine ca si pur blaca roz de la avon