| tucaiuly a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumurile FM (Federico Mahora)?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt bune, indiferent că sunt simple sau cu feromonii ori de lux.
Folosesc şi sunt mulţumită.
Nu intră la categoria duzină aşa cum sunt cele de la Avon, Oriflame, Metropolitans, Forever, etc.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Sunt destul de multumit de ele. Sunt client fidel si chiar imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat si eu teapa si alti prieten.(vreo 3)cele de la avon sau oriflame persista de 10 ori mai mult

| Solomon_Iulia_Maria_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta din cauza ca nu contin parabeni si nu e compatibil.cu ph-ul pielii...din atatea parfumuri cu siguranta unul ti se va potrivi, insa nu ai gasit acel parfum.eu folosesc parfumuri de la ei care ma tin peste 8-10 ore

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bune :) www.bvlgarifm.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte bune :) www.bvlgarifm.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfumurile sunt fabricate din uleiuri naturale obţinute de la fabrica de uleiuri de parfumuri din Germania – de la DROM FRAGRANCE INTERNATIONAL, una din cele mai vechi fabrici din lume. Parfumurile FM sunt fabricate din uleiurile folosite de cele mai cunoscute firme de parfumuri din lume. Este cunoscut faptul că nicio firmă mare de parfumuri nu îşi concepe singură parfumurile, ci le produce pe baza esenţelor (uleiurilor) obţinute de la fabricile de esenţe. Apoi produc parfumurile în tendinţele mărcilor deja cunoscute. De aceea putem spune că şi FM are parfumuri originaleîn tendinţă cu parfumurile mărcilor cunoscute. Parfumurile de damă au 20 % esenţă, cele bărbăteşti 16 % - concentraţia maximă.
pentru mai multe detalii si cum puteti ajunge in posesia lor din orice colt al tarii:goreacezar@yahoo.com

| tucaiuly explică:

Stiati ca daca deveniti distribuitor cumparati mai ieftin si aveti posibilitatea de a inscrie alti oameni in reteaua voastra de distributie?

| ctandra a răspuns:

Buna! Recomand produsele Alta Cosmetics, au o gama larga de parfumuri, cosmetice cat si accesorii. Inscriu reprezentanti pentru Alta Cosmetics, discount-urile sunt intre 30 si 50% fata de preturile de catalog. Daca sunteti interesate ma puteti contacta oricand la alta.cosmetics@yahoo.com sau la numarul de telefon 0726 343 369. Puteti sa vedeti catalogul online pe blogul meu http://alta-cosmeticsblog.weebly.com/ sau chiar pe site-ul lor, www.alta-cosmetics.ro. Nu vreau sa imi dau cu parerea despre cei de la Fm. Multumesc!

| FilipD a răspuns:

Poate ca este tarziu venit raspunsul meu.
Am lucrat pentru site-ul https://federico.ro, webdesign, si am fost curios cum sunt produsele lor, asa ca am testat cateva mostre.
Parerea mea: miros foarte bine si au arome diverse! Am ramas cu preferatul meu cod 135, ceva de la Bvlgari. O sticluta de 50 ml imi ajunge cam 4-5 luni. Costa putin, si persista toata ziua. Foarte multe persoane m-au intrebat apoi, cu ce parfum m-am dat?
Am inteles ca nu tuturor le plac perfumurile Federico Mahora. Poate nu au testat cele cateva sute de mostre. Dar majoritatea celor ce comada am inteles ca revin peste cateva luni cu o alta comanda.