| BombonicaXD a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumurile Slip Into... si Scentini de la Avon? Dar despre Perceive Dew si Incandessence Lumiere? Sunt mai bune decat precedentele lor? Le-ati avut?

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Buna.
Nu sunt neaparat mai bune decat precedentele lor, insa la fel de rezistente ca si inainte.
Mai bune dintre cele mentionate de tine sunt Incandessence Lumiere si Perceive Dew.
Ai incercat Slip Into cel nou? Este mult mai bun decat cel normal.

Take care.

2 răspunsuri:
| Robertamirela23 a răspuns:

Perceive Dew este foarte bun si tine mult.

| marya81 a răspuns:

Eu am avut scentini....il dai acum pe corp si peste 20 min nu mai miroase...slip into tine mai mult