| Anablondyi a întrebat:

Ce parere aveti? sa-mi pun sau sa numi pun pierce in >>buric?

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

nu, cum să te laşi numai cu atât? pune-ţi în frunte, în limba, în burta, în buka stângă, în dedete (fiecare culori diferite), în urechi, şi-n buka dreaptă love struck
hai serios, fetiţo, n-ai de lucru şi vrei să-ţi distrugi viaţa? mai bine ţi-ai vedea de şcoala ş-ai lăsa pericele steluţelor ******* mele în fracţiile melewinking

| Neah a răspuns:

Numa pitipoancele, manelistii si cocalarii au in buric laughing

| ZâmβέŤ a răspuns:

Mie mi se pare un "zorzon" care da bine ca accesoriu doar dansatoarelor din buric... !

| Raluca27 a răspuns:

Sincer eu zic sa nu-ti pui! E o prostiehappywinking

| NoNaMe_7575 a răspuns:

Eu zic sa nu iti pui...

| deyutza_9574 a răspuns:

Sa nu faci prostia asta.am avut si eu si mia coptwinking