| zone3 a întrebat:

Am nevoie de o parere. Daca am putina burtica, arata bine un pierce in buric?

16 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu zic ca nu, dar gusturile nu se discuta si tie trebuie sa iti placa.

| IonutzWoW a răspuns:

Da,arata foarte bine. Multi baieti sunt atrasi de astfel de fete happy

| fuzzer a răspuns:

Daca e vorba de "puțină burtică", nu cred că ar fi o problemă, contează ce crezi tu și dacă ție îți place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar arata bine nici pe un abdomen normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ar fi bine sa dai putin jos din burtica.
Apoi ai putea sa-ti pui pierce.
Te pup!

| ReusxD a răspuns:

Da ar arăta bine.

| Katoky a răspuns:

Nu.dar important este sa iti placa tiewinking
Pa te pup!

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Doar nu umbli cu burtica pe afara happy pune-ti si scapa de burtica in timp, nu-ti foloseste la nimic :p

| MadaSweet18 a răspuns:

Daca ai burta foarte mare nu daca ai burtica cum ai spus da se vede bine.

| WhiteLore a răspuns:

Daca esti umluta foarte mult cu ciocolata NU dar daca esti un pic umpluta da,
Dar in cazul in care esti umpluta prea tare incerca ceai de slabit si bicuiti de tarta apa plata si nimic altceva in dieta

| zone3 explică (pentru WhiteLore):

Nu am "sunci" laughing e doar un pic laughing Da nu vreau sa o dau jos puppy dog eyes

| WhiteLore a răspuns (pentru zone3):

Atunci pune-ti :X

| Nicki18 a răspuns:

Cred ca arata bine indiferent daca ai burtica sau nu.

| alin1111111111111 a răspuns:

Nuuuu...da jos burtica!

| CatalinaMaria17 a răspuns:

Da,arata bine happy