| DAC a întrebat:

Ce parere aveti despre produsele AVON Care?
As vrea sa imi iau o crema hidratanta.

8 răspunsuri:
| cornculapte a răspuns:

Și eu folosesc creme hidratante de la Avon și sunt mulțumită de ele. În general nu prea îmi fac cumpărături de la Avon, dar unele produse au prețuri chiar bune și, referitor la calitate, nu am avut nimic de reproșat până acum.

| Dollicious a răspuns:

Sunt ok happy

| Kasia a răspuns:

Nu-s bune.Nu cumpara nimic Avon.Mai bine Elmiplant-firma destul de ieftina dar mult mai buna decat Avon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon-ul are succes doar din cauza preturilor mici si a mentalitatii noastre ( sau a unora ), la noi e perfect daca dam 100 lei pe un fond de ten, o pudra, un luciu de buze, o mascara si un fard. Bineinteles ca nu au o calitate, bineinteles ca nu rezista, bineinteles ca's lipicioase dar ce mai conteaza, e perfect daca iei atatea cu putini bani. In loc sa iei un fond de ten de 40-70 lei si sa stii ca sta naibi acolo si arata natural si nu portocaliu si o paleta de 3 farduri de 30 lei care chiar sta pe ochi si 24 de ore si isi pastreaza pigmentul intens. Trecand la subiect, mai bine iti iei ulei de migdale sau de argan de la farmacie, e mult mai bun, iti face tenul sa straluceasca, e mai luminos si mult mai hidratat.
Cat despre corp cremele de la nivea pentru corp chiar hidrateaza bine daca nu vrei sa folosesti tot uleiul.

| MoNyKa66 a răspuns:

De obicei sunt bune. Avon, este o firma pe care te poti baza.Este foarte sigur, poti comanda orice, chiar si crema aia hidratanta!

| Meghy414 a răspuns:

Buna! Ti-as recomanda mai bine sa iti iei crema hidratanta de la ORIFLAME.Eu intotdeauna am folosit doar parfumuri de la AVON si creme de la ORIFLAME.Bineinteles ca acum depinde si de gusturile fiecaruia.Eu doar mi-am zis parerea.

| marry98 a răspuns:

Eu folosesc o crema de maini de la avon care si e destul de buna deci cred ca sunt bune si cremele hidratante

| vrajytoarea a răspuns:

Eu folosesc de foarte mult timp produse avon, nu am avut neplaceri de la creme, lotiuni etc.Acum depinde de tenul fiecaruia.Recomand produsele de la SPA si ANEW.